СумБуд
СумБуд

Експерт назвав обгрунтованим тариф на проїзд у сумському транспорті

Думка, Транспорт | 18:30, 2.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Експерт у транспортній галузі  Валерій Семесенко вважає, що рішення про підвищення тарифу в маршрутках до 5 грн – обгрунтоване. Про це він сказав у програмі «Відверта розмова» на телеканалі ATV.

«Завжди тариф, який приймався, тоді і зараз приймається, – це свого роду компроміс. Коли затверджувався тариф у 2 гривні, у ньому закладалася інвестиційна складова, що дозволила перевізникам оновити транспорт. Коли приймали тариф 4 грн, 3 грн, жодного разу в жодних розрахунках не було інвестиційної складової. Це приймались тарифи виживання.

Розуміючи фінансовий стан населення, стан країни, виконавчий комітет, вивчаючи це питання, обрізав перевізнику всі можливості для інвестування і навіть для оновлення рухомого складу, залишив голий бюджет виживання.+

Свого часу тариф 4 грн влаштовував. Але я слідкую, що робиться на заправках: відколи було прийнято тариф 4 грн, уже двічі підвищувалася ціна на метан, на якому працюють маршрутні таксі. Двічі збільшувалася мінімальна заробітна плата, а це податки.

Чому прив’язуються до долара розрахунки? Здавалося б, де перевізник на «Рутах» і де той долар? Хоч «Рута», хоч автобус «Богдан», усі автобуси, які працюють у нас в місті, зроблені із закордонних комплектуючих. Відповідно здорожчання долара тягне здорожчання запчастин.

Даний бюджет – це бюджет виживання. Я наголошую: немає інвестиційної складової. Вимагати оновлення рухомого складу, щоб замінили автобуси на більші, для цього має бути інвестиційна складова», – зазначив Валерій Семесенко.

Джерело: debaty.sumy.ua 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: