СумБуд

КП «Електроавтотранс» шукає охочих стати водіями тролейбусів

Транспорт | 20:34, 14.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Навчальний центр КП «Електроавтотранс» проводить набір слухачів до третьої групи з професійно-технічного навчання за професією «Водій тролейбуса 3-го класу».

Опанувати дану професію можуть особи, яким виповнився 21 рік.

Навчання здійснюватиметься за рахунок підприємства.

Для вступу необхідно подати заяву; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; документ про освіту (оригінал або завірену копію); медичну довідку за формою, встановленою чинним законодавством; шість фотокарток розміром 3х4 см.

Також вступники мають особисто пред’являти документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

Особи, яких направляють на навчання підприємства, установи, організації, додають до заяви про вступ відповідний документ.

У разі перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв, крім зазначених документів, вступники подають засвідчену в установленому порядку копію посвідчення водія та, за потреби, документ, що підтверджує безперервний стаж, – повідомляє Sumy.Today.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: