Керама Хит
Керама Хит

Сумчани вимагають безкоштовного проїзду учням школи

Освіта, Транспорт | 13:37, 1.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Відповідна електронна петиція з вимогою встановлення безкоштовного проїзду,  протягом навчального року, учнів шкіл на маршрутах загального користування в м. Суми була створена 30 жовтня Ігорем Давидко:

З метою забезпечення соціального захисту малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, керуючись Законом України «Про охорону дитинства», встановити безкоштовний проїзд учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності на маршрутах загального користування (автобусами, тролейбусами, маршрутними таксі, незалежно від форми власності та підпорядкування) в м.Суми, без обмежень кількості учнів у кожному транспортному засобі та кількості поїздок, протягом кожного навчального року, щоденно з 7:00 год. до 20:00 год. (за винятком неділі та святкових днів), який діє за наявності учнівського квитка.
Для автомобільних транспортних засобів, які не перебувають у комунальній власності, необхідно передбачити ці умови як конкурсні при визначенні надавача відповідних послуг, з їх включенням до відповідного договору, та враховуючи принцип свободи договору – без компенсування відповідних втрат доходів такого автомобільного перевізника за рахунок коштів міського бюджету.
Таким чином, права приватних автомобільних перевізників і закон не порушуються, перевізники самі будуть визначатися у питанні участі у конкурсі, а переможці укладуть договори, у які необхідно включити зазначені вище умови, які не передбачають видатків із міського бюджету. Ці переможці отримають можливість здійснення перевезень громади на території м.Суми та отримання відповідних доходів за вказаних вище умов.
До сьогодні в Україні не запроваджена відповідна цільова програма шкільного автобусу для міст, яка повинна діяти у всіх країнах, що розвиваються. На її впровадження і реалізацію необхідні значно більші кошти, ніж компенсація комунальним перевізникам.
Діти – наше майбутнє ! Вони вже зараз дякують за кожний Ваш підпис !

Станом на 1 листопада петиція зібрала 110 голосів із 250 необхідних.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: