СумБуд

Сумська мерія відповіла на петицію про автобусний маршрут «Аеропорт-Добровільна

 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади електронна петиція «Створити комунальний автобусний маршрут Аеропорт-Добровільна».

Автор звернення Андрій Федоренко подав таку пропозицію: «Я пропоную створити комунальний автобусний маршрут Аеропорт-Добровільна. Цей маршрут працював в робочі та вихідні дні с 5:00-23:00. На ньому мінімум 4 машини».

Відповідь на петицію: «Повідомляємо, що дане питання врегульоване рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах у м.Суми » (зі змінами), яким визначено перелік автобусних маршрутів. Даним рішенням передбачено автобусний маршрут № 53 «Добровільна — Аеропорт».

Слід зауважити, що схема руху міського пасажирського транспорту ґрунтується на результатах вивчення пасажиропотоків в міському сполученні та із врахуванням пропозицій та зауважень фізичних та юридичних осіб. Існуюча схема руху міського пасажирського транспорту поєднує в собі такі важливі складові процесу перевезень як безпека перевезень та економічна обґрунтованість. Розробка існуючої схеми пасажирських перевезень по м.Суми була проведена за допомогою програмного продукту VISUM, який дає можливість розраховувати кількісні показники роботи міського громадського транспорту та показники якості обслуговування пасажирів. Тобто, затверджені міські маршрути в повному обсязі відповідають вимогам діючих нормативно-правових актів, потребам перевізників та пасажирів.
Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: