СумБуд
СумБуд

Сумська міська влада планує закупити ще 34 тролейбуси?

Транспорт | 10:04, 12.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь онлайн-петиція «Тролейбуси-автобуси по маршруту Аеропорт-Героїв Крут».

«Звертаюсь до Вас з проханням додати автобуси чи тролейбуси на маршрут Аеропорт-Героїв Крут. Це 2 різні напрямки маршруту. Виїхати з центру міста по цих напрямках з 7:30 по 10:00 та з 16:30 до 18:00 – нереально», – писала автор петиції Духно Валерія Ігорівна.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду електронної петиції «Тролейбуси-автобуси по маршруту Аеропорт – Героїв Крут» інформуємо про наступне.

Дане питання врегульоване рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах у м.Суми» (зі змінами), яким визначено перелік автобусних маршрутів та кількість автобусів на маршрутах та рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №333 «Про організацію перевезення пасажирів тролейбусами на постійних міських маршрутах у м.Суми КП СМР «Електроавтотранс» (зі змінами), яким визначено перелік тролейбусних маршрутів та кількість тролейбусах на маршрутах. Даними рішеннями передбачено автобусний маршрут № 3 «Аеропорт – Героїв Крут» з 13 одиницями автобусів на маршруті та тролейбусний маршрут № 14 «Героїв Крут – Аеропорт» з 4 одиницями тролейбусів на маршруті.

Всього обслуговувати тролейбусні маршрути міста мають 108 одиниць тролейбусів. Однак через нестачу тролейбусів та відсутність водіїв тролейбусів на маршруті №14 тимчасово перевезення не здійснюються.

З метою вирішення питання надання якісних послуг при перевезенні пасажирів тролейбусами міська влада працює над реалізацією проекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми». Це надасть можливість придбати 22 тролейбуси за залучені (кредитні) кошти за проектом «Міський громадський транспорт України» відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованим Законом України від 12.04.2017 № 2009-VIII. За кредитні кошти у 2018 році заплановано придбання 11 тролейбусів. Окрім цього згідно із Програмою розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми у 2018 році передбачено придбання 34 тролейбусів за кошти місцевого бюджету (при наявності коштів у міському бюджеті).

З метою вирішення питання забезпечення КП СМР «Електроавтотранс» водіями до кінця поточного року планується набрати третю групу по підготовці водіїв тролейбусів.

Додатково повідомляємо, що з центральної частини міста у напрямку вул. Героїв Крут здійснюють перевезення 5 маршрутів автобусів приватних перевізників, 1 маршрут комунального автобусу та 2 тролейбусних маршрути; у напрямку аеропорту – 7 автобусних маршрутів приватних перевізників, 1 комунальний автобусний маршрут, 2 тролейбусних маршрути».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: