Керама Хит
Керама Хит

Сумських перевізників обиратимуть за новими умовами

Транспорт | 22:30, 22.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Члени виконавчого комітету затвердив нові умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті,- повідомляє Інфопртал міськради.

Під час розгляду даного проекту рішення члени виконавчого комітету звернули найбільше уваги на один із його підпунктів, в якому йшлось про відповідність транспортних засобів екологічним стандартам. Тому було вирішено підвищити вимоги до перевізників, які подаватимуть на конкурс автомобілі. А саме члени виконкому вирішили, що відтепер участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті братимуть ті перевізники, транспортні засоби яких відповідають стандартам «Євро – 3» та вище.

Окрім того, члени виконкому вирішили, що 20% рухомого складу транспорту на кожному маршруті мають складати автомобілі з низькою підлогою. При цьому зазначили, що на тих маршрутах, де кількість транспорту незначна, має бути як мінімум один автомобіль з такими характеристиками.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко підкреслив, що прийняті сьогодні виконкомом умови будуть застосовані до всіх наступних конкурсів. А також зазначив, що нові умови сприятимуть наданню більш повних та якісних послуг населенню у сфері пасажирських перевезень, створенню конкурентного середовища, обмеженню монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб – підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання відповідних послуг.

У свою чергу міський голова Олександр Ллисенко наголосив, що до проведення наступного конкурсу у перевізників ще є час підготуватись і надати транспортні засоби, які відповідатимуть цим вимогам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: