СумБуд

Сумський перевізник сплатить 15 тисяч штрафу

Суд, Транспорт | 09:03, 18.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під час проведення перевірки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області виявлено, що на скляних (прозорих) поверхнях маршрутного таксі розміщено рекламу, яка не забезпечує безперешкодний огляд з салону транспортного засобу, що є порушенням ч. 4 ст. 18 Закону України «Про рекламу».

По даному факту начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Моісеєнком В.В. прийняті рішення про застосування штрафних санкцій на загальну суму 15 249,00 грн.

Однак, не погодившись з прийнятими рішеннями, перевізник звернувся до суду з позовом про скасування рішень суб’єкта владних повноважень.

Начальником відділу правового забезпечення підготовлений обґрунтований відзив в якому були повністю спростовані доводи позовної заяви, у зв’язку з чим рішенням Сумського окружного адміністративного суду було відмовлено в задоволенні позовних вимог перевізника, а проведений захід державного контролю та постанови про застосування штрафних санкцій були визнані законними та обгрунтованими.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що розміщення реклами на транспорті повинно відповідати не лише вимогам безпеки та правил дорожнього руху, а і безпеці пасажирів у транспортних засобах громадського користування.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: