СумБуд
СумБуд

У Сумській мерії вважають недоцільною закупівлю нових тролейбусів

Транспорт | 08:34, 2.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Сумській мерії вважають недоцільною закупівлю необхідної кількості тролейбусів, передбаченою Програмою розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми на 2016-2017 рік, випливає з відповіді начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міськради Сергія Яковенка у відповідь на петицію  про необхідність дотримуватися зазначеної програми, – повідомляє портал transport.sumy

Аргументацією позиції про непотрібність масової закупівлі тролейбусів для поповнення та оновлення парку КП «Електроавтотранс» у черговий раз названий дефіцит водіїв:

«Без вирішення питання відкриття додаткових класів для навчання водіїв тролейбусів на базі міських професійно-технічних навчальних закладів, закупівля запропонованої кількості тролейбусів не є доцільною», — наголошується у відповіді чиновника.

Програма розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми на 2016-2017 рік передбачає закупівлю 18 тролейбусів у 2016 році, 21 тролейбус у 2017 році, 10 тролейбусів у 2018 році,  і щоденний вихід на лінію 113 одиниць електротранспорту.

Фактично ж закупка тролейбусів у 2016 році не проводилася, в 2017 році куплено чотири одиниці електротранспорту. Таким чином, за два роки прийнята депутатами Сумської міськради програма виконана лише на 10%, при цьому випуск тролейбусів на лінію в пік складає 45 одиниць, що становить близько 40% від передбаченого міською програмою кількості.

Раніше директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог повідомив, що випуск групи водіїв тролейбуса, які пройшли навчання на базі КП «Електроавтотранс» в Сумах, не привів до збільшення кількості тролейбусів, що випускаються на лінії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: