СумБуд
СумБуд

Влада Сум дала відписку на петицію про систематичну перевірку маршруток

Транспорт | 12:01, 10.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Виконавчий комітет Сумської міської ради розглянув та надав відповідь на електронну петицію «перевіряти роботу маршрутних таксі систематично, і без попереджень».

Часто стикаюсь з проблемою невідповідності у нашому місті. Зокрема, це стосується перевізників. Я щиро вдячна компаніям-перевізникам і їх працівникам (водіям), які працюють на наше благо. Однак, я хочу бути впевнена, що при необхідності доїхати до роботи, лікарні, дитячого садочка з двома малюками перепон у транспорті не виникне.

Таким міркуванням вирішила поділитись з владою та однодумцями, адже вибачте на слові “простирчавши” на зупинці в очікуванні маршрутки №8 40 хвилин з дитиною до року у сніжну погоду, адекватних слів й годі чекати в адресу транспортної системи міста. Діждавшись нарешті маршрутку, ми змучені мовчки зайшли, заплатили і нарешті дістались додому. Проте виникає таке зрозуміле бажання, щоб будь-хто з чиновників постояв зі мною ці 40 хвилин і власне промоніторив цей безлад. Саме безлад, бо після такого очікування дитина захворіла.

І що тепер? Знову поїхати в аптеку і застрягнути ще на якусь годину на півдорозі? Люди часто сваряться з водіями і звинувачують їх у затримках чи відсутності на маршруті, щодо мене, то я рада бачити водія прочекавши його такий довгий час.

Пропоную владі моніторити рух транспорту якомога частіше не попереджаючи перевізників про перевірку заздалегідь!!! Якщо треба можу бути вашими очима у години безладу в місті. Дякую, – пише  автор петиції Юлія Янченко.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

За результатами розгляду електронної петиції «перевіряти роботу маршрутних таксі систематично, і без попереджень» інформуємо про наступне.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що органи місцевого самоврядування формують мережу міських автобусних маршрутів загального користування ї здійснюють контроль за виконанням транспортного законодавства на відповідній території згідно з повноваженнями, визначеними законами України.

Виконавчий комітет Сумської міської ради в особі міського голови Лисенка Олександра Миколайовича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт» уклав з Перевізниками Договір про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, відповідно до якого Перевізник повинен забезпечити регулярну роботу транспортних засобів на визначеному Договором маршруті (маршрутах).

Контроль за дотриманням Перевізником умов Договору здійснюється шляхом проведення перевірок дотримання умов Договору, а саме:
1) роботи автобусів на маршруті;
2) регулярності руху;
3) обладнання транспортних засобів, що використовуються на маршруті засобами GPS/GPRS.

Відповідно до плану роботи відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг працівниками відділу проводяться перевірки роботи міського пасажирського транспорту (виконання умов договору), та за необхідністю проводяться позачергові перевірки разом з іншими уповноваженими службами: управлінням Укртрансбезпеки у Сумській області та Управління патрульної поліції у м. Суми.

Так, за 2017 рік відділом було проведено 137 перевірок щодо роботи міського пасажирського транспорту про що складено відповідні акти. Згідно з умовами Договору зазначені акти було направлено суб’єктам господарювання, що здійснюють організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми для усунення виявлених порушень та письмового повідомлення про це протягом 10-денного терміну з дня отримання актів.

Зазначимо, що інспектори управління Укртрансбезпеки у Сумській області та Управління патрульної поліції у м. Суми. також проводять рейдові перевірки роботи міського пасажирського транспорту у межах своїх повноважень.

У випадках порушень Ваших прав, як користувача послугами міського пасажирського транспорту, просимо Вас звертатися до відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міської ради (майдан Незалежності, 2, каб. 137, тел. 700-668, 700-667) з детальною інформацією щодо виявлених недоліків. Сподіваємось, що таким чином міська влада спільно з мешканцями міста забезпечить належну організацію роботи міського пасажирського транспорту.

На підставі приведеного вище, порушене в петиції питання, щодо перевірки роботи маршрутних таксі систематично, і без попереджень є урегульоване. 

Додатково повідомляємо, що з 20.03.17 р. перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в м. Суми не здійснюється.

Фото: like.sumy.ua

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: