СумБуд
СумБуд

Влада Сум відмовила у проханні створити маршрут транспорту з вул. Прокоф’єва на Петропавлівську

Транспорт | 17:40, 27.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Виконавчий комітет Сумської міської ради розглянув та надав відповідь на електронну петицію «вкрай необхідний маршрут руху громадського транспорту з вул. Прокоф’єва через вул. Петропавлівську».

“Шановна міська влада!!! Ви є представниками жителів міста Суми! Велике прохання до Вас – як до Управлінців та Виконавців міста Суми! На думку жителів вул. Прокофєва – дуже невдосконалена гілка руху по маршруту з вул. Прокофєва на вул. Петропавлівська! Велике до Вас прохання розглянути Нашу петицію та продумати маршрут руху САМЕ ПО НАПРЯМКУ ВУЛ. ПРОКОФЄВА- ВУЛ. ПЕТРОПАВЛІВСЬКА !!!
Подальший напрямок руху є різний – на розсуд відділу Логістики! Вважаю, що продумати корисний маршут можно, но тільки щоб він проходив через вул. Прокофєва далі на вул. Петропавлівська і далі на будь-який кінцевий маршрут.
Дякуємо Вам за порозуміння та повагу до Нас!!!!”, – пише автор петиції Юрій Будко

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

За результатами розгляду електронної петиції «вкрай необхідний маршрут руху громадського транспорту з вул. Прокоф’єва через вул. Петропавлівську» інформуємо про наступне.
Існуюча схема руху міського пасажирського транспорту затверджена рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016 № 332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах м.Суми» (зі змінами) та поєднує в собі такі важливі складові процесу перевезень як безпека перевезень та економічна обґрунтованість. При розробці існуючої схеми пасажирських перевезень по м.Суми було проведено вивчення пасажиропотоків із врахуванням міграції до місць роботи, навчання, державних установ та т.ін. протягом дня, визначена необхідна кількість маршрутів та обрана оптимальна кількість транспорту на маршрутах, яка дає можливість безпечно та беззбитково здійснювати перевезення. Також слід зауважити, що існуюча транспортна схема є збалансованою і необґрунтовані зміни можуть привести до непрогнозованих змін на інших маршрутах. При цьому необхідно зазначити, що схема руху міського пасажирського транспорту ґрунтується на результатах вивчення пасажиропотоків в міському сполученні та із врахуванням пропозицій та зауважень фізичних та юридичних осіб.
Дана схема руху введена після проведення у поточному році конкурсу на перевезення пасажирів. З метою покращання обслуговування пасажирів, перед проведенням конкурсу з перевезення пасажирів, було проведено коригування схеми руху міського пасажирського транспорту фахівцями Харківського автомобільно-дорожнього університету за допомогою програмного продукту VISUM, який дає можливість розраховувати кількісні показники роботи міського громадського транспорту та показники якості обслуговування пасажирів. Тобто, затверджені міські маршрути в повному обсязі відповідають вимогам діючих нормативно-правових актів, потребам перевізників та пасажирів. 
Слід зауважити, що вул. Прокоф’єва має сполучення з вул. Петропавлівською автобусним маршрутом №52 «Ковпака – Прокоф’єва»; маршрут № 17А «Роменська – Хіммістечко» також проходить по вул. 20 років Перемоги на початку вул. Петропавлівської.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: