СумБуд
СумБуд

Влада Сум відповіла на прохання містян розмістити на зупинках розклади руху автобусів та маршруток

Транспорт | 17:00, 10.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сумська міська рада надала відповідь на електронну петицію сумчанки Наталії Устименко про  доповнення розкладу руху тролейбусів на зупинках громадського транспорту розкладом руху комунальних автобусів та маршрутних таксі.

Для комфорту жителів міста на зупинках громадського транспорту розклад руху тролейбусів доповнити розкладом руху комунальних автобусів та маршрутних таксі. З одного боку пасажири зможуть розраховувати час очікування транспорту, а з іншого контролювати його наявність в зазначений час, пише автор петиції.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

За результатами розгляду електронної петиції «Доповнити розклад руху тролейбусів на зупинках громадського транспорту розкладом руху комунальних автобусів та маршрутних таксі» повідомляємо наступне відповідно до переліку порушених питань.
На сьогодні на зупинках громадського транспорту розміщено розклади руху тролейбусів та комунальних автобусів. За необхідності відповідна інформація поновлюється на зупинках громадського транспорту КП СМР «Електроавтотранс».
З метою розрахунку часу очікування міського пасажирського транспорту в місцях зупинок в мережі Інтернет можна скористатися сервісом GPS моніторинг транспорту м. Суми за посиланням: http://gps.sumy.ua. Для зручності є можливість налаштування мобільної версії цього сервісу.
Наразі в м. Суми у тестовому режимі в центральній частині міста (зупинка «Універмаг «Київ») працює «розумна зупинка». Вказаний об’єкт виконує роль інформаційного ресурсу. Для зручності пасажирів на електронному табло відображається номер і час прибуття громадського транспорту. Таким чином, дослідження в тестовому режимі експлуатаційних характеристик «розумної зупинки», в першу чергу в різних погодних умовах, дозволить в подальшому прийняти рішення щодо збільшення їх кількості у нашому місті. Тобто, у м. Суми планується продовжувати заходи що модернізації облаштування зупинок громадського транспорту.
Принагідно зазначаємо, що на сьогодні у м. Суми не всі зупинки громадського транспорту є облаштованими. Так, зокрема, згідно із рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.02.2018 № 109 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.12.2016 № 648 «Про затвердження Проекту розміщення зупинок громадського транспорту на вулично-дорожній мережі м. Суми» додатково передбачається розміщення та облаштування 41 зупинки громадського транспорту. За таких обставин, в умовах роботи міських автобусних маршрутів у звичайному режимі руху, виникає необхідність внесення змін до розкладів руху міського пасажирського транспорту для дотримання всіх зупинок на маршруті. Таким чином, на даний час перевізниками вносяться зміни до розкладів руху автобусів. Після цього розклади руху затверджуватимуться Організатором перевезень. Інформація щодо відповідних змін перш за все буде оновлена на сервісі GPS моніторингу транспорту м. Суми. Інформація безпосередньо на зупинках громадського транспорту розміщуватиметься по мірі їх облаштування. Отже вказане питання є таким, що поетапно вирішується.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: