СумБуд
СумБуд

Скажений кіт покусав господаря на Сумщині

Тварини | 09:30, 1.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

31 жовтня у стінах Лебединської міської ради відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, під час якого членами комісії було детально вивчено ситуацію із сказом домашньої тварини (кота) у одному із приватних домогосподарств міста.

За інформацією начальника Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександра Скварчі, після проведення епізоотичного розслідування було встановлено, що у одному із приватних домогосподарств міста захворів кіт.

З 23 жовтня господарі помітили, що у тварини відсутній апетит, розширені зіниці, кіт став агресивний стосовно інших тварин та оточуючих, були присутні прояви неадекватної поведінки (відсутність страху). 25 жовтня тварина покусала господаря за передпліччя лівої руки.

Після цього кота ізолювали в окреме приміщення. Тварина не була щеплена від сказу. 28 жовтня кіт помер, – йдеться на сайті міськради.

Наступного дня патматеріал був направлений до Лебединської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, а потім – до Сумської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби. Згідно звіту про результати досліджень патологічного матеріалу № 003131 п.м./18 від 10.10.2018, у мазках-відбитках виявлені свічення характерні для вірусу сказу.

У зв’язку із вищевикладеним та з метою утримання епізоотичної ситуації щодо інфекцій тварин, зокрема сказу, контрольованою та недопущення занесення у подальшому, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при виконкомі Лебединської міської ради вирішила ввести карантинні обмеження по сказу кота у приватному господарстві на вулиці Кобижчі, вогнищем сказу вважати приватне домогосподарство, а загрозливою зоною – сусідні приватні господарства на вулицях Кобижчі, Сумській, Петра Сагайдачного, Крилова, Дрьомін.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: