СумБуд
СумБуд

За місяць на Сумщині виявили 6 скажених тварин

Тварини | 08:30, 12.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

У жовтні виявлено 6 випадків сказу тварин: 3 коти, собаки, вівці, ВРХ. Захворіли на сказ коти в м. Лебедин (2 гол.) та с. Попівщина, Роменського району. Сказ собаки виявлено в с. Кашпури, Роменського району, підтверджено сказ у вівці з с. Іскрисківщина, Білопільського району. У СФГ «Урожай» с. Василівка Роменського району на сказ захворіла корова.

З початку листопада виявлено 1 випадок цього захворювання в смт. Недригайлів. У відповідності до звіту про результати дослідження біологічного матеріалу № 003152 Сумської регіональної державної лабораторії сказ підтверджено у лисиці, яка забігла на подвір’я по вул. Кошового та вкусила жінку, а також у лисиці, яка була впольована жителем с. Перекопівка, Роменського району (звіт про результати дослідження біологічного матеріалу № 003166 від 06.11.2018). Мисливець теж отримав покус. В неблагополучних пунктах проводяться оздоровчі заходи.

За останні роки ситуація по сказу в області погіршилася, кількість випадків (хворих тварин) та кількість неблагополучних пунктів зростає, що відображено на діаграмі нижче. Оскільки відомо, що джерело сказу в дикій фауні, то Держпродспоживслужбою заплановано провести імунізацію диких м’ясоїдних проти сказу. Цієї осені даний захід з використанням авіатранспорту вже проведений в частині областей. В листопаді розпочато роботу в Сумській області.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: