Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Коли на Сумщині з’являться донори органів?

Здоровье | 18:39, 3.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Минулого тижня Верховна Рада прийняла новий закон, який удосконалює систему трансплантаційної служби України. Про деякі його аспекти повідомила в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час візиту на Сумщину.

За словами очільниці відомства, завдяки новаціям, в Україні зможуть рятувати пацієнтів, не звертаючись до дороговартісних іноземних клінік.

«В Україні буде створена відповідна служба, яка займатиметься питаннями трансплантації. Вона складатиме реєстр донорів, та тих, кому необхідна пересадка органів. Відповідно, у медичних закладах з’являться лікарі-трансплантологи», — повідомляє Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України.

Над такими реєстрами вже почали працювати у деяких областях України, проте Сумщина поки не входить до їх числа. На пілотну програму трансплантування у державному бюджеті передбачено 112 мільйонів гривень, — інформує СпецКор.

Значну частину з цих коштів планують вкласти у інформаційну кампанію, та навчання анестезіологів, які будуть займатися підбором донорів та проводитимуть роз’яснюючу роботу з родичами померлих.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: