СумБуд

Сучасний ангіограф почав свою роботу у Сумській ЦМЛ

Здоров'я, Медицина | 14:18, 6.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській міській клінічній лікарні № 1 запрацював сучасний ангіограф. Сучасне обладнання дає змогу проводити інтервенційні втручання хворим кардіологічного, неврологічного та хірургічного профілю.

Наявність бюджетного ангіографа відкриває нові можливості сучасної діагностики та проведення стентування хворим міста Суми з хронічною ішемічною хворобою серця та гострими коронарними синдромами в цілодобовому режимі 7 днів на тиждень в умовах відділення інтервенційної кардіології та інтенсивної терапії, що діє в структурі КУ «СМКЛ №1».

 “Апарат італьйського виробництва 2018 року випуску  оснащений ангіопакетом для дослідження судин  серця і головного мозку.  Однією з сучасних функцій є  субтракційна ангіографія – метод контрастного рентгенологічного дослідження кровоносних судин. На пульті керування апарата є можливість зберігання всіх обстежень які були зроблені або тривають” – зазначила Катерина Лук’яненко, завідувач відділення променевої діагностики.

Ангіограф оснащений потужним генератором, сучасною рентген-трубкою, яка забезпечена захистом від перегріву для безперервної роботи та цифровим плоскопанельним детектором. Всі переміщення апаратури моторизовані, що дозволяє отримати будь-яку проекцію.

Для проведення цієї процедури підготовлено 3 лікарі відділення у Інституті кардіології ім. Стражеско та Інституті серця (м.Київ), ще один на даний час проходить стажування.

Так, днями  у Сумській міській клінічній лікарні №1 була успішно проведена коронарографія з подальшим стентуванням у пацієнта 68 років з гострим коронарним синдромом.

“Метою придбання цього апарату є можливість врятувати якомога більше життів городян рахунок потужностей нашого міста. Адже  при таких захворюваннях як інсульт або інфаркт важлива кожна хвилина. Швидке реагування та вчасне операційне втручання – важливі чинники  при лікуванні таких хвороб”, – наголосив міський голова Олександр Лисенко.

Сучасна мобільна рентгенографічна система EUROAMPLIALIENCARDIO придбана за кошти міського бюджету вартістю 16,1 мільйона гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: