СумБуд
СумБуд

Сумську міську дитячу лікарню можуть оштрафувати за порушення правил пожежної безпеки

Здоров'я | 15:03, 13.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Якщо найближчим часом місто не знайде 450 000 гривень, міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди у Сумах може бути оштрафована за порушення правил пожежної безпеки.

Гроші потрібні на усунення недоліків, виявлених Сумським міськвідділом управління Держслужби України з питань надзвичайних ситуацій в Сумській області під час проведення останньої планової перевірки в приміщеннях і на території самої дитячої лікарні та всіх її поліклінік (а це будівлі на вул. Троїцькій, 57, вул. Троїцькій, 28, вул. Праці, 3, вул. Аніщенко, 10, вул. І.Сірко, 3 та вул. Парковій, 1).

За результатами перевірки було складено акт та припис про усунення порушень. Ті порушення, які не вимагали суттєвих матеріальних витрат, були усунені відразу ж силами самих установ. Але більша частина все ж потребує значного фінансування, якого на сьогодні у лікарні немає. За інформацією міського відділу охорони здоров’я, якщо порушення, зафіксовані в акті, не будуть усунуті, за законом на лікарню можуть бути накладені санкції у вигляді призупинення роботи (що, звичайно ж, малоймовірно, враховуючи специфіку установи), заборони на використання окремих приміщень або штрафу в розмірі до 2% місячного фонду зарплати (по дитячій лікарні це складе 83,1 тис. грн.).

Міський відділ охорони здоров’я звернувся до профільної і планово-бюджетної депутатських комісій з проханням виділити зазначену суму якомога швидше.

Ваш шанс

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: