СумБуд
СумБуд

У Сумах для дітей, хворих на ГРВІ та грип, у лікарнях розгортають додаткові ліжка

Здоров'я, Медицина | 07:31, 28.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Сумській міській дитячий лікарні Святої Зінаїди розгортають додаткові ліжка.Ними мають забезпечити місцями тих, кого шпиталізують з ускладненнями ГРВІ та грипу. 

Інфекційне відділення розраховане на 115 дітей. Станом на  ранок 27 лютого на стаціонарному лікуванні 145 таких. За останні три дні прийняли 50 дітей.

Вікторія Бугаєнко, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Сумської міської дитячої лікарні Святої Зінаїди, говорить:

«Ми перепрофілювали 30 ліжок дерматологічного відділення під інфекційні. Ми плануємо ще розгорнути близько 60 ліжок педіатричного відділення. Нині на 145 ліжках знаходиться 138 дітей з ГРВІ. 25 пацієнтів, які мають діагноз пневмонія. У відділенні реанімації там розгорнуто 6 ліжок, знаходиться 1 дитина, яка має вроджену ваду серця, має пневмонію. У неї діагностовано грип Б»

У Сумській обласній дитячій лікарні з ускладненнями наразі 35 дітей. Відділення інфекційне може прийняти одночасно 40 пацієнтів.

Іще половину  ліжок мають у резерві. Ольга Гапієнко – заступник головного лікаря з медичної частини Сумської обласної дитячої лікарні, повідомила:

«На сьогодні на ранок було 35 дітей з ГРВІ або пневмонія. В трьох випадках пневмонія – це як ускладнення після ГРВІ. У нас на базі психоневрологічного відділення, воно розраховано у нас на два блоки. Один блок відразу 20 ліжок перепрофілюється під відділення для дітей з інфекційною патологією». 

За словами Ольги Гапієнко, нині в реанімації дітей з ГРВІ чи грипом у них немає.

У Сумах з 23 лютого до 3 березня триває карантин, в усіх закладах освіти середньої ланки. Скасували всі масові заходи, припинили роботу у закладах позашкільної освіти.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: