СумБуд
Керамо Хит

Де у Сумах немає тепла і води?

ЖКГ | 11:38, 11.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водо – та теплопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Г. Кондратьєва, 110 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирах), вул. Г. Кондратьєва, 144 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), пр-т Курський, 39, 31 (заміна корінних кранів та труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Нижньосироватська, 62, вул. Глінки, 7, вул. Івана Сірка, 21 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. СКД, 48 ( заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Охтирська, 19/2 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Охтирська, 19/3 (заміна радіатора опалення в квартирі), вул. Металургів, 26 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Ярослава Мудрого, 15 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Новомістинська, 23 (заміна каналізаційного стояка в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: