СумБуд

Де у Сумах сьогодні немає води?

ЖКГ | 09:48, 26.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Р. Атаманюка, 59, 21, пр-т Курський, 55 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Ковпака, 13 (заміна труб холодної води в квартирі), вул. Ковпака, 55 (ліквідація пориву стояка в міжповерховому перекритті); пр-т Курський, 51 (ліквідація пориву лежака опалення в підвалі між другим і третім під’їздами), вул. С. Табали, 30, пр-т М. Лушпи, 12, вул. Прокоф’єва, 29 (заміна корінного крана гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 44 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Горького, 25 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Засумська, 16Б (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Шевченка, 2, вул. Г. Кондратьєва, 152, вул. Нахімова, 19, вул. Засумська, 12А (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: