Керама Хит
Керама Хит

Підприємцям розповіли, як краще прибирати територію від опалого листя та снігу

ЖКГ | 21:29, 2.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Сумах обговорили питання прибирання та вивезення опалого листя та снігу в осінньо-зимовий період, – повідомляє Інфопортал міськради.

« За прибирання опалого листя та снігу у місті відповідають як комунальні, так і приватні підприємства, суб’єкти господарювання. Тому всі вони зобов’язані або самі прибирати закріплену за ними територію, або ж укладати договори з організаціями, які можуть здійснювати вивіз опалого листя та снігу в осінньо-зимовий період»,- висловилася заступник міського голови Ольга Волошина.

З такою думкою погодився і начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голопьоров. Він повідомив, що відповідно до Закону «Про благоустрій населених пунктів», а також місцевих правил благоустрою, в осінній період необхідно прибирати листя і вивозити його.

«Проте всі ми розуміємо, що не всі суб’єкти господарювання і комунальні підприємства можуть власними силами робити це. Тому ми виходимо з пропозицією до суб’єктів господарювання укладати договори з тими організаціями, які можуть вивозити опале листя та сніг. Особливо це стосується тих підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність по пр-ту Шевченка, вул. Троїцькій, вул. Харківській, вул. Петропавлівській», – розповів начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми.

Разом з тим Руслан Голопьоров наголосив, якщо суб’єкти господарювання не будуть виконувати свої зобов’язання, то муніципальна міліція спільно з фахівцями «Інспекції з благоустрою міста Суми» будуть складати адмінпротоколи. Аби ж уникнути непорозумінь, найкраще для підприємців буде все ж таки укласти договір із підприємством, яке може вивезти як листя, так і сніг. За словами директора КП «Шляхрембуд» Олександра Вегери, наразі по місту таких налічується понад два десятки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: