Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

«Міськводоканал» та «Сумитеплоенерго» — лідери за розриттям доріг у Сумах

ЖКХ | 16:06, 7.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 7 квітня під час апаратної наради Руслан Голоперов, начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» надав меру Сум звіт про кількість розритих доріг в місті. У ньому зазначено, що лідерами за розриття є два підприємства ТОВ «Сумитеплоенерго» — 52 вчасно не заасфальтованих ділянки і КП «Міськводоканал», який розрив і забув укласти асфальт в 175 місцях.

Директор КП  «Міськводоканал» Анатолій Сагач пояснив, що така кількість незаасфальтованими ділянок пов’язана з проблемою фінансування. У минулому році у КП «Міськводоканал» був підрядник, який займався асфальтоукладкою, але пізніше він нібито відмовився від роботи через збитковість.

«До кінця червня плануємо заасфальтувати розриття, які були зроблені в зимовий період. Пізніше будемо займатися поточними проблемами, пов’язаними з гідравлічними випробуваннями», —  також повідомила Надія Покутня, заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго».

За підсумками отриманої інформації, мер доручив розробити план ліквідації розриттів і пильніше стежити за дотриманням правил благоустрою під час виконання робіт зазначеними підприємствами.

0542

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: