СумБуд
СумБуд

На що чекати сумчанам від міського ЖКГ?

ЖКГ | 08:22, 9.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

У якому стані зараз перебуває житлово-комунальне господарство у місті Суми, за якими принципами формується тарифна політика на послуги ЖКГ та як зміни в законодавстві про житлово-комунальні послуги вплинуть на жителів міста Суми. Саме ці питання розглядали вчора за круглим столом депутати Сумської міської ради, громадські діячі та експерти.

«Сучасна реформа прийнята не для пострадянських будинків, що є великою проблемою. Ще з радянських часів сфера житлово-комунального забезпечення чомусь не в пріоритеті у влади. Немає й програми у якій би на 5 чи 10 років були закладені кошти у бюджет і за якою можна було б спостерігати розвиток цієї сфери. Важливо, щоб можновладці розуміли свою відповідальність перед містом», – наголосив Валерій Романенко, голова ЖК комісії з проблем житлово-комунального господарства.

За результатами тогорічних соціологічних досліджень декількома громадськими організаціями у місті Суми проблема житлово-комунального господарства була визнана найтоповішою та найобговорюванішою серед містян.

«Сьогодні законодавець дуже чітко стоїть на позиції делегування повноважень органами місцевого самоврядування та делегування повноважень власників житла. На мою думку, міська влада має бути саме тим «рефері», який передбачує ці дії, контролює їх якість. 6 серпня 2018 року повинен був відбутися конкурс на управителів житла, але він був відтермінований на 2 місяці, що є незаконним збоку влади. Я дуже сподіваюсь, що ми отримаємо чіткий коментар щодо причин перенесення цього конкурсу», – зазначив Дмитро Лантушенко, депутат Сумської міської ради.

Остаточно проблема з ЖКГ ще не вирішена, бо представники влади, які займаються цими питаннями, не були присутні на засіданні.

Болючим для багатьох залишається питання житлово-комунального обслуговування, тому мешканці міста продовжуватимуть брати на себе ініціативу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: