СумБуд
СумБуд

“Пливли, пливли, і на березі …” – міський голова щодо осучаснення сумських білбордів

ЖКГ | 16:18, 13.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглядалося питання щодо модернізації засобів зовнішньої реклами.

Під час обговорення внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 22.11.2017 №629 “Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2018 рік” пролунала пропозиція про виключення двох рішень щодо зовнішньої реклами у місті. Зокрема, це питання “Про затвердження деталізованої схеми розміщення засобів зовнішньої реклами по вулиці Харківська, Покровська площа, вулиці 1-а Набережна річки Стрілки, Набережна річки Стрілки” та “Про затвердження права розміщення зовнішньої реклами міста Суми”.

За словами Андрія Кривцова, начальника управління архітектури та містобудування, головного архітектора, ці питання взаємопов’язані та не можуть бути виконані до кінця року.

“Ми вирішили підійти більш глобально до питання щодо засобів розміщення зовнішньої реклами, розробляємо схему на все місто. Ми знімаємо ці питання, оскільки вони взаємопов’язані. Все залежить також від основної комлексної схеми. До кінця року ми просто не встигнемо її розробити”, – говорить Андрій Кривцов.

Мова йде про модернізацію сумських білбордів, встановлення сучасних сітілайтів.

“У чому проблема розробити спочатку центральну схему? Чому ви гаєте час?  Ми  всі чекаємо поки оці старі борди повбирають і встановлять сучасні.  Кожний рік переносимо на наступний. І оці всі одоробла стоятимуть і надалі по всьому місту. Пливли, пливли і на березі щось зробилося… Нащо ви знімаєте ці питання, якщо ви над цим працюєте? Я не бачу в цьому логіки. Коли ми приймали рішення про центральну частину, чому тоді не подумали про все місто?”, – обурився міський голова Олександр Лисенко.

До кінця місяця начальник управління архітектури та містобудування пообіцяв розробити схему розміщення засобів зовнішньої реклами на все місто.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: