СумБуд
СумБуд

Сумчани можуть повернути кошти витрачені на ремонт або заміну газового лічильника

ЖКГ | 12:34, 28.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Враховуючи вимоги чинного законодавства, ПАТ «Сумигаз» має  забезпечувати за власний рахунок ремонт всіх побутових лічильників газу, які після проведення періодичної повірки було у відповідному порядку визнано непридатними до експлуатації, а у разі визнання лічильника газу споживача непридатним до подальшої експлуатації та ремонту, а також після закінчення двомісячного терміну з дня письмового повідомлення про його непридатність, установити споживачу новий лічильник за рахунок підприємства, – повідомляє прес-служба Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. 

Звертаємо увагу споживачів ПАТ «Сумигаз», які, починаючи з 01.01.2016 року здійснювали оплату за ремонт лічильників газу або їх заміну, за результатами періодичної повірки у разі визнання лічильника непридатним до подальшої експлуатації та ремонту. 

Таким чином, не здійснення ПАТ «Сумигаз» безоплатного ремонту лічильників газу, пов’язаного з періодичною повіркою, або їх заміни у разі визнання лічильника непридатним до подальшої експлуатації та ремонту суперечить вимогам чинного законодавства та призводить до того, що споживачі Товариства змушені ремонтувати та/або придбавати нові лічильники за власні кошти, що призводить до додаткових матеріальних витрат споживачів і, як наслідок, до ущемлення їх інтересів.

За наявності документів, які підтверджують фактично понесені Вами витрати (копії чеків, рахунків тощо), Ви можете звернутися з метою захисту Ваших прав до територіального відділення (м. Суми, вул. Харківська 30/1, ) з відповідною заявою.

До заяви бажано додати наступні документи:

  1. Копію повідомлення ПАТ «Сумигаз» про періодичну повірку лічильника
  2. Копію повідомлення про визнання лічильника непридатним до експлуатації ремонту.
  3. Копію довідки про непридатність засобу вимірювальної техніки.
  4. Копію Акта про непридатність до подальшої експлуатації та ремонту
  5. Копію товарного чек на покупку/чи ремонт газового лічильника
  6. Копію сторінки Абонентної книжки з записом про зняття на повірку лічильника та встановлення (заміну) після повірки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: