СумБуд
СумБуд

Тетяна Головко: “У подальшому сміттєва криза Ромнам не страшна”

ЖКГ | 21:09, 5.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Для Ромен сміттєва проблема стояла вельми гостро кілька років поспіль. Ключова причина цього – брак техніки. І ось днями КП «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради отримав довгоочікуваний презент – за кошти обласного бюджету йому придбано спецавтівку для перевезення твердих побутових відходів.

Ключі від омріяного МАЗу керівнику комунального підприємства Олегу Стогнію особисто вручила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, голова Сумської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

«Роменці – активні й цілеспрямовані люди, які воліють розвивати рідне місто. У багатьох аспектах вони самотужки справляються з проблемами, що виникають, демонструючи не тільки власну господарську фаховість, а й безмежну любов до своєї малої батьківщини. Однак часом трапляється, що без підтримки не обійтися. Ось і в ситуації з катастрофічною нестачею сміттєвозів Ромни звернулися за допомогою до обласної ради. Розуміючи актуальність проблеми, депутатський корпус радо виділив необхідні кошти. Отож думаю, що у подальшому сміттєва криза Ромнам не страшна», – зауважила Тетяна Головко під час передачі документів на техніку.

Варто нагадати, що Тетяна Головко – депутат Сумської обласної ради, обрана саме по Роменському округу. За три роки своєї каденції доклала максимум зусиль до розвитку рідної Роменщини. Це стосується і галузі ЖКГ, і медичного забезпечення, і освітянської сфери, і адресної допомоги людям, і багато інших колись нагальних до вирішення питань. Жодне звернення громадян чи прохання про допомогу місцевої влади не залишається без її уваги. А отже, кредит довіри виборців обіцяє бути високим і на наступних виборах…

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: