СумБуд
СумБуд

У Сумах піднімають тариф на захоронення побутових відходів

ЖКГ | 11:50, 19.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Комунальне підприємство «Сумижилкомсервіс» має намір змінити тариф на захоронення твердих побутових та негабаритних відходів, – повідомляє Інфопортал міськради

Комунальне підприємство «Сумижилкомсервіс» наразі є єдиним у місті надавачем послуг із захоронення твердих побутових та негабаритних відходів та здійснює цю діяльність з 2008 року відповідно до рішення виконавчого комітету від 1 жовтня 2008 року № 479 «Про визначення підприємства по захороненню твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих побутових та негабаритних відходів на території В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району (I пусковий комплекс I черга)».

Діючий тариф на послуги із захоронення твердих побутових та негабаритних відходів встановлено для підприємства рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 20 травня 2015 року № 242 «Про встановлення тимчасового тарифу на послугу із захоронення твердих побутових та негабаритних відходів комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради», собівартість 1 м. куб. якого складала 10,32 гривень.

Підставою для перегляду тарифу на послугу з захоронення ТПВ, які були введені в дію з 20 травня 2015 року, стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі та заробітну плату, збільшення орендної плати за землю.

КП «Сумижилкомсервіс» здійснило розрахунки економічно обґрунтованого тарифу на послугу з захоронення ТПВ, з урахуванням вищезазначених змін.

В плановому тарифі собівартість надання послуги складає 16,20 грн/м3 (зростання на 5,88 грн. або 56,98%).

Тарифи на послугу з захоронення побутових відходів.


Відповідно до п. 2.12. зазначених правил зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються на протязі 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифуна послугу з захоронення ТПВ. Зауваження тапропозиції надсилати на поштову адресу: КП «Сумижилкомсервіс», 40031, м. Суми, вул. Романа Атаманюка, 49А, або на електронну адресу: [email protected]

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: