СумБуд
СумБуд

У Сумах підвищили тариф на вивезення твердих побутових відходів ТОВ «А-МУССОН»

ЖКГ | 17:00, 18.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні, 18 квітня,  члени виконавчого комітету знову розглянули питання про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в місті Суми товариству з обмеженою відповідальністю «А-МУССОН».

Їх хотіли затвердити ще на засіданні 15 березня, але після тривалих дискусій з активістами та мешканцями міста, міськвиконком вирішив зняти дане питання на доопрацювання та винести на розгляд при наступному засіданні. Сьогодні ж активіти і мешканці міста засумнівалися в достовірності наданих розрахунків, адже порівнюючи ту кількість відходів, що прийняв полігон і свідчення організацій про фактично перевезене сміття, виникають великі розбіжності.

При розгляді питання було запропоновано затвердити тимчасові тарифи, які б діяли, поки спеціальна комісія проведе всі розрахунки, але таку пропозицію члени виконкому не підтримали.

Після обговорення, члени виконавчого комітету все ж таки підтримали внесення змін до рішення від 19.11.2013 №591 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в місті Суми» вцілому.  Крім того, члени виконкому доручили департаменту інфраструктури міста укласти із ТОВ «А-Муссон» та ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» додаткову угоду в частині визначення та облаштування місць для збору великогабаритних та будівельних відходів у приватному секторі і вивезення таких не менше двох разів на тиждень.

Тож для мешканців норми на одну людину складають: для багатоквартирних житлових будинків з наявністю усіх видів благоустрою: з вивезення твердих побутових відходів – 2,27 м³/рік; великогабаритних відходів – 0,23 м³/рік, ремонтних відходів – 0,078 м³/рік; для одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою: з вивезення твердих побутових відходів – 1,92 м³/рік, великогабаритних відходів – 0,23 м³/рік, ремонтних відходів – 0,078 м³/рік.

Рішення набуває чинності з моменту його прийняття. Тож тариф на одну людину в місяць збільшиться на 0,7 грн.

Рішення вступило в силу з моменту його прийняття. Відтепер за вивіз великогабаритних та будівельних відходів платитимуть навіть ті сумчани, хто таке сміття не викидає. У середньому, в платіжках ціна за вивезення сміття збільшитья на 70 копійок (на одну людину в місяць).

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: