СумБуд
СумБуд

У Сумах ТОВ “Жилищник” планує підвищити тарифи

ЖКГ | 12:30, 27.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

ТОВ «Жилищник» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Наразі ТОВ «Жилищник» обслуговує будинки житлово-будівельних кооперативів та ОСББ за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 108 від 17 березня 2017 року. Середньозважений діючий тариф становить 2,542 грн./м2.

Середньозважений тариф планується у розмірі 3,49 грн./м2 відсоток зростання – 37%. Переглянути нові тарифи детально тут.  

Обгрунтовують підвищення тим, що протягом дії встановлених тарифів відбулися зміни у чинному законодавстві: з 1 січня 2018 року підвищився розмір мінімальної заробітної плати (з 1600 грн. в діючому тарифі до 3723 грн. в планованому), зросла вартість комунальної електроенергії на освітлення місць загального користування і ліфтів(в діючому тарифі становить 1,29 грн./кВт – в планованому 1,68 грн./кВт), зросла вартість пального та будівельних матеріалів, збільшилася ціна на послугу «Обслуговування вентиляційних каналів». Підприємство не в змозі якісно та в повному обсязі надавати належні послуги споживачам, що спричинило перегляд діючого тарифу та приведення його до економічно обґрунтованого рівня.

На даний час відсоток відшкодування тарифом фактичної собівартості підприємства складає 81,5%.

ТОВ «Жилищник» приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків в термін не більше ніж 10 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги за адресою: м. Суми, пр-т М. Лушпи, 54, тел.: 32-46-11.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: