СумБуд

Держпродспоживслужба у Сумській області: якість харчування дітей на особливому контролі

Безпека, Споживач | 10:16, 3.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

За словами керівника Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віталія Моісеєнка, фахівці служби приділяють особливу увагу якості харчування учнів шкіл та вихованців дитячих садочків. Саме від цього, в більшій мірі, залежить їх безпечне перебування в закладах та здоров’я. Тож, протягом минулого року, спеціалісти служби проводили перевірки, притягали винних до відповідальності та контролювали якість харчування. Докладніше у інтерв’ю журналістів The Sumy Post з очільником служби в області.

Пане Віталію, ми час від часу чуємо, що у садочку або школі отруїлися діти, що харчові продукти не відповідають якості. А як часто їх перевіряють на безпечність? 

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області протягом минулого року здійснювало державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів в навчальних закладах області. Наші фахівці провели 518 перевірок в закладах освіти, в тому числі з питань організації харчування дітей.

Картинки по запросу "безпечність харчових продуктів""

І у скількох випадках виявили порушення? 

Порушення санітарного законодавства були встановлені в 42,7%, а законодавства у сфері безпечності харчових продуктів в 36% перевірених закладів. Через це до адміністративної відповідальності за недотримання законодавства ми притягнули 43 посадових осіб та винесли 179 приписів.

Нагадаємо, влітку в таборі на Сумщині отруїлися 15 дітей, а нещодавно у конотопському училищі – 11 учнів

Що ви робите із неякісними продуктами? 

При виявленні неякісної та небезпечної продукції в закладах освіти ми її вилучаємо з обігу. Всього за 2019 р. було вилучено та повернуто постачальникам і виробникам 89,6 кг небезпечних продуктів. Найчастіше причинами вилучення стала невідповідність за мікробіологічними показниками, а також наявність заборонених інгредієнтів, зокрема рослинних жирів.

Як часто у минулому році зустрічались спалахи інфекцій у закладах освіти?

У закладах освіти області у минулому році зареєстровано 3 спалахи гострих кишкових інфекцій – в ДНЗ № 10 «Ялинка» м.Конотоп (постраждало 4 дітей); в Кролевецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 Кролевецької міської ради (5 учнів початкових класів), в Конотопському вищому професійному училищі (21 особа). Слід зазначити, що спалахи в закладах освіти – результат наявних порушень гігієнічних вимог і протиепідемічного режиму на харчоблоках та вимог особистої гігієни працівниками, недотримання правил поводження з харчовими продуктами на харчоблоці; порушення поточності технологічного процесу та технології приготування страв, недотримання температурних умов зберігання готових страв; зношеність технологічного обладнання та посуду, недотримання вимог щодо поточних дезінфекційних заходів.

Які заходи приймаються для зменшення таких випадків?

У жовтні Уряд видав доручення щодо розробки регіональних планів заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти. Ми вже затвердили такий план, що передбачає питання особливостей закупівлі харчових продуктів, щоб убезпечити від недобросовісного виробника і питання впровадження нових форм харчування, сучасних рецептур та методів приготування їжі, в т. ч. для дітей з особливими харчовими потребами.

Які саме нововведення чекають заклади освіти і як це має підвищити рівень безпечності харчування в закладах освіти?

Згідно заходів, передбачених Регіональним планом, змінилися відповідно до вимог законодавства підходи до визначення постачальників харчових продуктів. В перспективне меню харчування дітей включаються страви збірника рецептур шкільного харчування Євгена Клопотенка, що пройшов державну санітарно-епідеміологічну експертизу. Це має на меті впровадити на рівні закладів освіти культуру здорового харчування дітей. Крім того, передбачається за сприяння органів місцевого самоврядування виділення додаткових коштів на проведення лабораторних досліджень продовольчої сировини, що дозволить керівникам закладів оперативно реагувати у разі постачання в заклад неякісної або небезпечної продукції, не очікуючи проведення заходів державного нагляду. Впровадження таких досліджень має на меті також «дисциплінувати» постачальників та виробників харчових продуктів. 

А що робити, якщо все ж таки виникли у батьків сумніви у якості продуктів?

Батьки мають право зайти у шкільну їдальню і поцікавитися, що їсть дитина. Чи усі страви, вказані в меню, є на дитячій тарілці згідно її вікової групи. Батьки можуть також перевірити, чи немає серед продукції, яка реалізується у буфеті школи, забороненої.

Батьки у їдальні закладу освіти можуть перевірити температуру страв, що видаються дітям; чистоту їдальні та посуду, в якому подають їжу, зважити порцію. Задля здійснення контролю за організацією харчування, роботою харчоблоку, постачанням продуктів харчування – батьки можуть також створити комісію з організації харчування та брати участь у бракеражній комісії, яка здійснює щоденний контроль за інгредієнтами, які надходять для приготування харчових продуктів та якістю готових страв.

Картинки по запросу "їдальня в школі""

А яка ситуація у дитячих закладах оздоровлення? 

У дитячих таборах за минулий рік ми провели 59 перевірок дотримання санітарного законодавства. Порушення виявили у кожному другому закладі.

Як перевіряли якість продуктів?

Контроль за безпекою перебування та харчування дітей здійснювався шляхом проведення лабораторних досліджень води, харчових продуктів, що надходили в заклади протягом оздоровчого періоду, води водойм, змивів з об’єктів довкілля. Лабораторним контролем було охоплено 100% працюючих оздоровчих закладів. Не відповідали показникам мікробіологічної безпеки 5 досліджених зразків сметани, молока питного пастеризованого, масла солодковершкового, сиру твердого. Зазначена продукція була вилучена та повернута постачальникам і виробникам.

Що реально загрожує відповідальним за харчування особам в закладах освіти за допущенні порушення та несумлінним постачальникам? Наведіть, будь ласка, конкретні приклади притягнення до відповідальності.

За порушення санітарного законодавства та законодавства в сфері безпечності харчових продуктів до посадових осіб закладів освіти у 2019 році застосовано 43 штрафні санкції. Наприклад за порушення гігієнічних вимог в організації харчування під час спалаху в Конотопському вищому професійному училищі загальна сума штрафних санкцій склала 42155 грн, під час планового заходу державного нагляду (контролю) в Сумському державному університеті – 41730 грн., в одному з дошкільних закладів Охтирського району за невиконання припису за порушення гігієнічних вимог після закінчення термінів, які були надані на їх усунення, накладений штраф у розмірі 33384 грн. До речі, правомірність застосування даного штрафу після оскарження підтверджена вищим Центральним органом виконавчої влади.

Крім того, у разі виникнення спалахів інфекційних захворювань, матеріали розслідування передаються до правоохоронних органів для відкриття кримінального провадження (за 2019 рік – 3 подання), а органи управління освітою у разі виявлення порушень, що створюють загрозу здоров’ю дітей додатково застосовують заходи дисциплінарного впливу до порушників.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: