СумБуд
метизная компания

Фахівці із Сумщини взяли участь у випробуваннях об’ємно-детонуючої БЧ до авіаційних ракет

Безпека | 16:27, 28.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці підприємств Укроборонпрому – Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» і Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів – успішно провели перший етап випробування дослідних зразків об’ємно-детонуючої бойової частини (БЧ) з ударним ядром для некерованої авіаційної ракети РС-80.

Ця БЧ споряджена термобаричною сумішшю з негативним кисневим балансом. Під час її згорання у зоні підриву (радіус не менше 4-5 м) температура сягає понад 1500о С і виникає різкий перепад тиску – понад 2 бар.

Ударна хвиля, яка рухається не прямолінійно, забезпечує ефективне ураження цілей, зокрема в закритому просторі. Окрім основного термобаричного заряду, бойова частина оснащена ударним ядром, що дає змогу уражати легкоброньовану техніку, стіни будівель та укриття: до 40 мм гомогенної броні, до 200 мм залізобетону та до 500 мм цегли.

Результати, отримані під час випробувань, відкривають широкі можливості для застосування цієї БЧ не лише на некерованих, а й на керованих засобах ураження.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: