метизная компания

На Сумщині посилять заходи безпеки в місцях масового скупчення людей

Безпека | 19:58, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Обмежувальні заходи, перш за все, стосуються перебування у місцях масового скупчення, торгівельних закладах, торгово-розважальних центрах під час сигналу повітряної тривоги задля убезпечення відвідувачів та персоналу закладів.

За словами першого заступника керівника обласної військової адміністрації Тараса Савченка, наразі розроблено проект відповідного розпорядження. Тож під час робочої зустрічі з керівниками міст, районів, громад, представниками торгівельних закладів та торгово-розважальних центрів було обговорено ряд принципових пунктів і проблемних питань.

Зазначені установи мають неодмінно бути оснащені об’єктовою системою оповіщення, інтегрованою у місцеву систему. Крім того, повинен бути чітко відпрацьований механізм евакуації людей, оснащення спеціальними вказівними знаками до укриттів та підготовлений персонал, навчений діям у надзвичайних ситуаціях. Для того, щоб максимально звільнити евакуаційні шляхи, рекомендовано зменшити біля закладів кількість паркомісць.

Вимогою безпеки є призупинення роботи закладів та обслуговування клієнтів під час повітряної тривоги, а також обмеження одночасного перебування відвідувачів у приміщенні.

У ході обговорення прозвучала також пропозиція щодо обов’язкового проходженням працівниками закладів інструктажу із надання домедичної допомоги та створення резерву ліків і матеріалів для її надання.

Відповідні служби готові провести навчання персоналу навичок як надання ПМД, так і дій у надзвичайних ситуаціях.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: