метизная компания

На Сумщині триває укомплектування штурмової бригади «Лють»

Безпека | 18:26, 16.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Висококваліфіковані лікарі-психіатри та психологи з центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, який обладнаний сучасним класом автоматизованого психологічного тестування, здійснюють обстеження кандидатів до штурмової бригади Національної поліції під назвою «Лють».

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Зараз на Сумщині триває укомплектування додаткових штурмових бригад Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які призначені для відсічі та стримування збройної агресії проти України.

Одним із важливих етапів конкурсу є психолого-психіатричне та медичне обстеження, відбір за індивідуальними психофізіологічними особливостями кандидатів на службу. Добір здійснює відомчий лікувально-профілактичний заклад – центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, який очолює лікар – психіатр Олена Балинська.

Робота поліцейського психолога є специфічною, а робота психіатра ще специфічнішою, адже працівники поліції кожного дня працюють в межах екстремальної напруги, яка передбачає ризик для життя і здоров’я. Правоохоронці постійно спілкуються з дуже різними людьми та за різних обставин. Їх робота завжди супроводжується потенційною небезпекою, а зараз, під час воєнних дій, психологічний стан та психічне здоров’я правоохоронців є вкрай важливим.

Вимоги до кандидатів до штурмової бригади «Лють» є ще вищими, адже в подальшому ці працівники будуть безпосередньо приймати участь у бойових діях. Тому під час відбору лікарі використовують психологічні методики, які дозволяють оцінити ділові, індивідуальні-особистісні якості людини. Прогнозують поведінку, відносини в колективі, вміння самостійно приймати рішення, прогнозувати успішність професійної діяльності. Вивчають стан психічного здоров’я та здійснюють психодіагностичне обстеження. Це дозволяє спрогнозувати можливий тип реагування на екстремальну ситуацію, що надважливо в умовах воєнного часу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: