СумБуд
метизная компания

Резервна армія: на базі Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту розпочався навчально-методичний збір

Безпека | 16:19, 30.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

117 окрема бригада територіальної оборони продовжує навчання відповідно до плану підготовки на 2020 рік. Сьогодні у Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту проводиться навчально-методичний збір з кадровими військовослужбовцями та резервістами.

Військовозобов’язані 117-ї окремої бригади територіальної оборони отримають теоритичні знання та відпрацюють свої навички зі стрільби в електронному тирі.  Під час теоритичних занять кадрові військовослужбовці та резервісти обговорять зміни в законодавстві, керівних документах Міністерства оборони України та Генерального Штабу ЗСУ, а також статут для підрозділів територіальної оборони.

“Сьогодні проводиться навчально-методичний збір з офіцерами, командирами батальйонів та начальниками штабів – кадровими військовослужбовцями та резірвістами, які заключили контракт для проходження служби в підрозділах  теротиріальної оборони Сумської області. Метою навчально-методичного збору є доведення змін в законодавстві, керівних документах Міністерства оборони та Генерального Штабу.  Також буде проведено обговорення статуту для підрозділів територіальної оборони.  Львівська Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відпрацювала проект статуту. Під час занять буде проведено обговорення та його апробація для затвердження Міністерством оборони та в подальшому застосуванні під час планування ведення бойових дій та повсякденної діяльності підрозділів територіальної оборони”, – говорить Юрій Полоус, полковник, командир 117-ї окремої бригади територіальної оборони.

Охочі проходити службу у підрозділах 117-ї окремої бригади територіальної оборони можуть звертатися до Сумського обласного військового комісаріату за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 30 та до військових комісаріатів на території Сумської області.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: