СумБуд
метизная компания

Резервна армія на Сумщині: 117 окрема бригада територіальної оборони вдосконалює своє вміння

Безпека | 18:39, 24.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у 117-й окремій бригаді територіальної оборони, яка дислокується на території Сумської області, пройшов єдиний стрілецький день. Заняття проводяться згідно з планами бойової підготовки для військовослужбовців, які перебувають в резерві Збройних Сил України. 

Військовослужбовці-резервісти та свідомі сумчани відточували свої навички на полігоні. Резервісти удосконалювали практичні та теоретичні знання з бойової, вогневої, тактичної та інженерної підготовки.

“Сьогодні ми проводимо заходи єдиного стрілецького дня, починаємо новий навчальний рік з підготовки резервістів у Збройних Силах України. Основна мета – перевірити порядок оповіщення та прибуття особового складу, який перебуває в оперативному резерві”,Юрій Полоус, полковник, командир 117-ї окремої бригади територіальної оборони.

На початку занятьбуло проведено інструктаж особового складу військовозобов’язаних та нагороджено капітана Юрія Коваленко  грамотою Командувача Сухопутних Військ. Капітан Коваленко Юрій Іванович є резервістом управління 117-ї окремої бригади територіальної оборони та займає посаду начальник фінансової служби бригади – один із перших, хто прийшов на військову службу за контрактом у резерві до 117-ї окремої бригади територіальної оборони. У цивільному житті Юрій – директор Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту.

“Сумщина є прикордонною областю з Росією. Тому є велика загроза наступу. Ця загроза була, є і буде. Основними завданнями територіальної оборони є захист важливих стратегічних об’єктів, адмінприміщень, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, виявлення колабораціоністських настроїв. Сьогодні військовозобов’ язані, які перебувають в резерві ЗСУ, отримають необхідні знання для успішного виконання завдань у разі введення бойових дій”, –  Олександр Куришко, офіцер Сумського обласного військового комісаріату.

Свої вміння відпрацьовував і 65-річний відставник Сергій Кохань. Він – майстер виробничого навчання зварювальних робіт Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну, служити у теробороні вважає своїм обов’язком.

“Потрібно виконувати бойову задачу. Наша країна – у стані війни. Мені шкода як наші хлопці гинуть. В мене багато учнів, які воюють на Сході. Я тут аби підтримувати бойовий дух”, – говорить Сергій Кохань.

Вікторія Серікова працює касиром, прийшла на службу за покликом серця. Присягу прийняла нещодавно.

“Вирішила спробувати себе у воєнній галузі. Поклик душі.  У мене чоловік служить у 72-й бригаді. Під Зайцевим, Луганська область”, – говорить Вікторія.

Жінка щиро сподівається на те, що зовсім скоро в країні настане мир і, після нашої перемоги, звуки пострілів лунатимуть лише під час навчань.

Аналогічні заняття будуть проводитися систематично на загальновійськових полігонах та спеціально облаштованих місцях Сумської області.

Охочі проходити службу у підрозділах 117-ї окремої бригади територіальної оборони можуть звертатися до Сумського обласного військового комісаріату за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 30 та до військових комісаріатів на території Сумської області.

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: