метизная компания

Резервна армія на Сумщині: 117 окрема бригада територіальної оборони

Безпека | 19:26, 13.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Територіальна цілісність та безпека – важливе питання нашої країни. Саме з метою забезпечення оборонної здатності держави в України створені бригади територіальної оборони. Так, на початку 2018 року у Сумській області було створено 117 окрему бригаду територіальної оборони. Про головні завдання та діяльність бригади розповів Юрій Полоус, полковник, командир 117 окремої бригади територіальної оборони.

– Що таке територіальна оборона та для чого потрібні бригади?

– Територіальна оборона – система загальнодержавних та воєнних заходів, що здійснюються в особливий період поза районами бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях. Окремі бригади територіальної оборони створють з метою забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, військового управління, економіки, збереження людських і матеріальних ресурсів.

– Які основні завдання виконають такі бригади?

– Існують 5 головних завдань. По-перше, це охорона та захист державного кордону, по-друге, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, а також органів військового управління, стратегічного розгортання Збройних Сил України. Одним із основних завдань територіальної оборони є охорона і оборона важливих об’єктів комунікацій. Боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та незаконним збройним формуванням – ще одне із завдань окремої бригади. І останнє важливе завдання – це підтримання режиму воєнного стану.

– Як відомо, 117 окрема бригада територіальної оборони була створена на початку 2018 року. Що вже вдалося здійснити за цей період часу?

– З 27 вересня по 7 жовтня проходили 10-добові навчальні збори, на яких було засвоєно програму бойової підготовки.

– З 26 листопада по 26 грудня в Україні було запроваджено воєнний стан. Як це вплинуло на діяльність 117 окремої бригади територіальної оборони?

– У цей період проводилися збори з особовим складом підрозділів бригади, що включали практичні дії та командно-штабне тренування та навчання під керівництвом командира бригади.

– Яку діяльність наразі здійснює 117 бригада?

– Наша бригада – кадрова, в отже має постійний офіцерський склад. Тому наразі ми працюємо над матеріальною базою, обслуговуємо техніку та зброю, готуємо документи для проведення навчань.

– Чи є вже плани на 2019 рік щодо діяльності бригади?

– Звісно, це проведення зборів та навчань щодо бойової підготовки. Також щосуботи ми проводимо стрілецький день. Це практичні заняття для військовозобов’язаних, які належать до підрозділів 117 бригади, а також для військовослужбовців, що заключили контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України.

Бажаючі проходити службу у військовому резерві 117 окремої бригаді територіальної оборони можуть звертатися до Сумського обласного комісаріату за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 30.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: