метизная компания

Специфіка та функціонал відеоспостереження в аеропортах

Безпека, Споживач | 14:50, 28.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Відеоспостереження в аеропорту

Аеропорт – це стратегічно важливий і соціально значущий об’єкт, тому потребує високого рівня контролю, що стосується безпеки. Нагромадження великої кількості людей, постійний рух та великі території – все це сприятиме високому ризику. Обов’язково потрібні внутрішні та вуличні камери, які будуть функціональними та надійними під час роботи. Основна їх мета – це забезпечення транспортної безпеки по всьому периметру терміналу, усередині будівлі та на прилеглій території.

Яка специфікація відеоспостереження в аеропорту?

Враховуючи розміри та специфіку подібних будівель, система відеоспостереження в таких будинках відрізняється. Цьому сприяє діяльність різних служб, які відповідальні за об’єкт: митна, прикордонна, служба безпеки та інші структури, кожна з яких визначає особисті вимоги до системи безпеки та контролю. Крім цього, особливість спостереження є:

  • високі державні вимоги безпеки;
  • територія великого розміру, що підлягає контролю та охороні;
  • швидкий та об’ємний потік людей та автомобілів;
  • безліч технічних та апаратних засобів, що створює перешкоди;
  • велика кількість персоналу та співробітників аеропорту.

У зв’язку з цим потрібно максимально відповідально ставитися до вибору обладнання для забезпечення безпеки на об’єкті.

аеропорт харків

Який потрібний функціонал для камер в аеропорту?

На жаль, немає єдиного універсального інструменту, який зможе забезпечити тотальний захист аеропорту. Камера відеоспостереження повинна обов’язково включати великий функціонал. Разом з цим потрібно звертати увагу на такі критерії.

Якість зображення

Обладнання для зйомки в аеропорту має видавати зображення високої деталізації, яке буде придатним для ідентифікації автомобільних номерних знаків та розпізнавання людини, включаючи її обличчя та траєкторію руху. Потрібно отримати повну ситуаційну картину на територію, що охороняється, при використанні алгоритмів машинного та глибокого навчання.

Радіолокаційні опції

Ідеальним вибором для аеропорту є застосування інтегрованої системи, яка включає відеоспостереження і радар. Зазвичай застосовуються радари великої дальності, які здатні розпізнавати людину з відривом до 1 кілометра. У цей час радар має можливості верифікації відео, а навантаження на службу безпеки та операторів надзвичайно велике. Різні інтегровані рішення дозволяють мінімізувати помилкові тривоги.

Панорамне спостереження

Активно застосовується практика, коли кадри зшиваються із кількох камер відеоспостереження, щоб отримати одну картинку льотного поля. В даному випадку в операторів відпадає необхідність перемикатися між камерами, якщо потрібно буде відстежити об’єкти, що рухаються.

Реагування

Буквально кілька років тому системи працювали лише для того, щоб розслідувати злочини постфактум. А сучасна система моніторингу будується як реального часу. Обладнання з аналітикою допоможе значно підвищити ефективність усієї системи.

Якщо дотримуватися правил вибору, то для аеропорту можна вибрати надійне та ефективне обладнання, яке буде стабільним при роботі та справлятися навіть із такою складною роботою. Але тільки обладнання від відомих брендів зможе впоратися із поставленим завданням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: