СумБуд
SMR
метизная компания

Сумчанам відмовили в облаштуванні вулиці І. Сірка новим світлофором

Безпека | 20:44, 19.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

 Онлайн-петиція від сумчанина «Облаштувати світлофорним об’єктом нерегульований пішохідний перехід через дорогу Івана Сірка 19/2, “Воля”- озеро “Чеха”» отримала відповідь міської влади.

«Враховуючи що поряд знаходиться дитячий навчальний заклад “Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17” ,житлова зона “9-й мікрорайон” та одне із улюблених місць відпочинку місцевих жителів озеро Чеха “зона масового відпочинку”, виникає необхідність в посиленні заходів безпеки на нерегульованому пішохідному переході через проїжджу частину Івана Сірка 19/2, “Воля”- озеро “Чеха”, так як існує підвищена ймовірність появи дітей на проїзній частині та у зв’язку з великою інтенсивністю руху транспортних засобів.

Прошу Олександра Лисенка розглянути питання в облаштуванні світлофорним об’єктом нерегульованого пішохідного переходу через проїжджу частину Івана Сірка 19/2, “Воля”- озеро “Чеха” .

У разі неможливості встановлення ” Світлофору” розглянути питання в облаштуванні нерегульованого пішохідного переходу пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах “лежачим поліцейським», – писав автор петиції Сергій Разумовський.

Відповідь на електронну петицію:

«Ваша електронна петиція, розміщена на порталі “Єдина система місцевих петицій”, щодо облаштування світлофорним об’єктом нерегульованого пішохідного переходу через дорогу Івана Сірка 19/2, “Воля”-озеро “Чеха” розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.

Повідомляємо, що встановлення світлофорних об’єктів регламентується ДСТУ 4092-2002 “Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки”, які є обов’язковими.

Відповідно до п. 7.10. вказаного Національного стандарту України “Транспортні світлофори типів 1, 2 і пішохідні світлофори треба встановлювати за наявності хоча б однієї із таких п’яти умов:

УМОВА 1. Протягом 8 год робочого дня середньогодинна інтенсивність руху транспортних засобів не менша ніж 480-900 од./год.

УМОВА 2. Протягом 8 год. робочого дня середньогодинна інтенсивність руху транспортних засобів не менша:

600 од./год (для доріг з розділовою смугою – 1000 од./год) головною дорогою в двох напрямках;

150 пішоходів переходять проїзну частину в одному найбільш завантаженому напрямку в кожну із тих же 8 год.

УМОВА 3. Існує проміжок часу в 1-ну годину, протягом якого виконується умова 2.

УМОВА 4. Умови 1 та 2 одночасно виконуються за кожним окремим нормативом не менше ніж на 80%.

УМОВА 5. За останні 12 місяців на перехресті скоєно не менше трьох дорожньо-транспортних пригод, яких можна було б запобігти за наявності світлофорної сигналізації (наприклад, зіткнення транспортних засобів, що рухаються з поперечних напрямків, наїзди транспортних засобів на пішоходів, що переходять дорогу, зіткнення між транспортними засобами, що рухаються в прямому напрямку та тих, що повертають ліворуч із зустрічного напрямку). До того ж умови 1 або 2 повинні виконуватись не менше ніж на 80%.

Слід зазначити, що на вказаному у Вашій петиції об’єкті, вищенаведені умови для встановлення світлофорного об’єкту не витримані, а тому через відсутність підстав неможливо улаштувати на нерегульованому пішохідному переході через дорогу Івана Сірка 19/2, “Воля”-озеро “Чеха” запропонований Вами технічний засіб організації дорожнього руху.

Щодо облаштування вказаної ділянки пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки типу “лежачий поліцейський” повідомляємо наступне. Відповідно до положень “Генерального плану м. Суми” вул. Івана Сірка віднесена до категорії “Магістральна вулиця районного значення”, а згідно з п. 5.7. ДСТУ 4123:2006 “Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах”, встановлення елементів примусового зниження швидкості на магістральних вулицях заборонене».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: