ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумські нацгвардійці відточували майстерність на зборах гранатометників (ФОТО)

Безпека | 18:58, 2.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Протягом тижня гранатометні розрахунки військової частини 3051 Національної гвардії України проводили спеціальні збори, логічним завершенням яких стали практичні стрільби.

Спочатку гвардійці-гранатометники частини опановували всі теоретичні тонкощі, потім мали поєднати теорію із практичними навичками.

Гранатометник має знати і володіти низкою умінь та навичок. Це і знання матеріальної частини зброї, порядок її догляду та обслуговування, вміти самостійно проводити вивірку оптичного прицілу та вміло використовувати зброя безпосередньо в бою», – розповідає командир відділення інструкторів старший лейтенант Ігор Степанов.

Самі практичні стрільби гранатометні розрахунки здійснювали з PSRL-1, використовуючи пристрої для навчальної стрільби, так званий «ПУС-7». Ці пристрої, маючи калібр 7,62 міліметри, здійснюють імітацію пострілу гранати. Однак одним з найважливіших аспектів в роботі розрахунків було вміння злагоджено та упевнено діяти в парі.

Гранатометний розрахунок – це безпосередньо гранатометник та його помічник. Власне, на помічника лягає серйозне завдання – він мусить прикривати мене під час моєї роботи. Окрім того – допомагати готувати боєприпаси. Відтак, від нашої злагодженої роботи в парі залежить підсумковий успішний результат», – говорить гранатометник старший солдат Віталій Донець.

Власне, усі 13 гранатометних розрахунків частини, що були залучені до спеціальних зборів, зуміли поліпшити свої навички, особливо на фінальному етапі виконання практичних стрільб.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: