метизная компания

У Сумах на підходах до укриттів розмістять відповідні вказівники

Безпека | 13:54, 21.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Сум доручив департаменту інфраструктури міста та управителям багатоквартирних будинків розмістити на підходах до укриттів відповідні вказівники та підготувати приміщення до використання.

«По всьому місту необхідно розмістити маршрутні покажчики найближчих укриттів. Вони будуть потрібні завжди, і не лише в цей напружений період, а й у звичайний час. Хай буде, це нікому не завадить. Зробіть це, будь-ласка, відкладіть можливо якісь ремонтні роботи, а це зробіть у першу чергу», – наголосив Олександр Лисенко.

Як повідомив директор департаменту інфраструктури міста Олександр Журба, на даний час укладений договір на розміщення покажчиків тимчасових укриттів у підвальних приміщеннях у кількості 500 одиниць. Діє договір до 15 березня з умовою дострокового виконання.

Також із метою приведення укриттів до належного стану було дано доручення управителям багатоквартирних будинків навести там лад. За інформацією департаменту інфраструктури міста, на сьогодні 80% приміщень вже готові до експлуатації.

Міський голова особисто перевірить виконання даного доручення. Його мають виконати протягом двох діб.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: