метизная компания

У Сумах встановлять сучасні камери відеоспостереження

Безпека | 18:33, 18.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронні органи постійно здійснюють заходи щодо дотримання законності в області.

Про це інформує Сумська ОДА.

Зокрема за 2019 рік зареєстровано 10360 кримінальних правопорушень, 4672 особам вже повідомлено про підозру у їх вчиненні. Із зареєстрованих протягом січня-лютого 2020 року 1939 кримінальних правопорушень 628 особам вже повідомлено про підозру у їх вчиненні. Розкрито усі зареєстровані у поточному році умисні убивства (4), тяжкі тілесні ушкодження (9), у тому числі із смертю потерпілого (4), зґвалтування (1), незаконні заволодіння автомобілями (2)

Правоохоронці Сумщини роблять все необхідне задля того, щоб жителі області почувалися в безпеці. Але строки розкриття злочинів були би ще коротшими, якби в містах Сумщини були встановлені системи відеонагляду та відеоаналітики. Насамперед таку систему варто впровадити в обласному центрі.

Саме це обговорили в Сумській облдержадміністрації під час засідання  робочої групи з питань впровадження систем відеонагляду та відеоаналітики в м. Суми, за участю керівників облдержадміністрації, представників правоохоронних органів та керівництва Сумської міської ради.

Так, Сумський міський голова Олександр Лисенко уже знає про цю проблематику і узяв під на себе зобов’язання щодо впровадження в обласному центрі зазначеної системи і пообіцяв у найкоротші терміни вирішити питання проведення тендерних процедур і розпочати роботи із встановлення камер відеоспостереження.

Начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Руслан Пиняга надав технічні пропозиції щодо систем відеоспостереження із функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів та обличчя, оглядових та роботизованих камер, а також систем відеоаналітики.

Тож на засіданні було прийнято рішення щодо доопрацювання проєкту «Безпечне місто» Сумської міської ради, корегування його під сучасні технічні вимоги та проведення технічної експертизи.

Після чого у м. Суми в найближчий час будуть вжиті практичні заходи щодо встановлення найсучасніших камер відеоспостереження.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: