В кого взяти пігулку “вічної молодості та краси”?

Автор
Юлія Аношенко | 21:38, 23.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

 
Чи можна втримати красу, що вислизає з віком? Ми чудово знаємо, що “без праці не витягнути і рибку з ставка” і, разом з тим, активно кидаємося на привабливі гасла косметологів, що охрестили себе “феями краси”, на: … ” мінус 10 років за кілька сеансів масажу,… чудо-омолоджуючий крем з ліфтинг-ефектом, … усунення зморшок всього одним уколом, … підняття овалу обличчя, що зсунувся, фейсзарядкою, … заміну хірургічної операції цією чудовою методикою…” тощо

Насправді, чаклунство полягає в системному та регулярному підході, а справжнє продовження чи збереження молодості ніяк не вирішується ситуаційно, тут і зараз.

Справжні чарівники в косметології, на мій погляд, це люди, які мають клінічне мислення, сформоване при здобутті вищої медичної освіти і в рамках безперервного професійного розвитку. Це люди, які постійно сумніваються, не дають 100% гарантії чи прогнозу, чи легкого вирішення завдання одним методом.
У голові у косметолога має бути чітка диференціація між роботою копірайтерів, маркетологів (при закупівлі товару, до прикладу) та справжньою доказовою медициною, якщо йдеться про проведення “противікових” заходів своїм клієнтам. А це складно. А ми шукаємо легких шляхів і щоб не дорого, правда? А ми ж шукаємо пігулку краси. Є таке?

Я пропоную консультацію та діагностику спочатку, а потім рішення. Не можна заочно, не знаючи клієнта, не знаючи його спосіб життя, звички, захворювання, алергологічний анамнез, режиму харчування, сну, активності та відпочинку, наявності стресів, поведінки при сонячній активності та багатьох – багатьох інших факторів, щось радити, твердо переконуючи, що “тільки у мене ви отримаєте мінус 10 років”… Запрошую зі мною грати у довгу, отримуючи і результати тимчасового інтересу та перспективи довгострокового співробітництва для збереження молодості та краси.

Дівчата, пам’ятайте, якщо людина здорова, активна, бадьора та має добре серце – то вона завжди красива!

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора