Вперше до косметолога. Коли? Навіщо? Яку вибрати процедуру?

Автор
Юлія Аношенко | 14:38, 15.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Всім привіт! Отже, дівчата діляться на три категорії, коли мова йде про перший візит до кабінету косметолога: “мені вже пора!”, “мені вже пізно!” та “мені ще рано!”) Насправді, вікових критеріїв зовсім не існує (до прикладу, наймолодшому моєму відвідувачу 10 років, найстаршій клієнтці 75 років)

Коли ж звернутися?

1. Вам не подобається якість шкіри та її зовнішній вигляд. Ви це відчуваєте, чи бачите відображення у дзеркалі, чи фотографії видають: тьмяний, сіруватий колір обличчя, наявність плям на шкірі, сухість, стягнутість, жорсткість на дотик, розширені, брудні пори, розширені судини на щоках…

2. Не знаєте, як правильно доглядати шкіру. Якщо ви використовуєте засоби для домашнього догляду, але не бачите результату, або взагалі не знаєте, яка косметика для домашнього використання вам підходить, то допоможе професіонал.

3. З’явилися перші ознаки старіння. Наприклад, зморшки навколо очей, втрата пружності шкіри…

4. Хочеться скоригувати овал обличчя або форму губ, прибрати друге підборіддя…

5. Турбує целюліт та в’яла шкіра тіла…

Будемо відвертими, є ще один пункт, коли вас примушують звернутися до косметолога і “негайно з цим щось зробити!” Це коли оточуючи тицяють пальцем, коментуючи нашу зовнішність в цілому, та вигляд обличчя взагалі. Що робити з цією нахабною, на мій погляд, поведінкою, обговоримо обов’язково.

Мої рекомендації наступні. Дівчата, розпочніть свій перший візит з консультації. Косметолог повинен поговорити з вами, подивитись вашу шкіру, зібрати анамнез. До речі, я ще й проводжу апаратну діагностику шкіри!  І лише після цього можна призначити необхідні вам (і лише вам) процедури. Ідеально, якщо фахівець поєднає консультацію з першою процедурою.  Крім цього, косметолог врахує і ваші можливості – як фінансові, так і змогу регулярних відвідувань. Адже хтось може ходити хоч щодня, а хтось один-два рази на місяць, і це також важливо врахувати, складаючи програму індивідуально для вас. Потрібно розуміти, що косметолог призначає вам процедури (а не ви, не блогер з інстаграму, не подруга і не адміністратор салону телефоном).

Пам’ятайте, що ви красиві, індивідуальні, унікальні! Турбуйтеся про здоров’я та збереження молодості своєї шкіри!

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора