СумБуд
метизная компания

АТ “Сумиобленерго” передало лікарям обласної лікарні шприцевий насос

Добро разом | 20:03, 12.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

 Прилад встановлять у реанімації Сумської обласної клінічної лікарні, йдеться на сайті енергокомпанії.

Володимир Горох, головний лікар комунального закладу Сумської обласної ради “Сумська обласна клінічна лікарня” говорить, що цей пристрій незамінний в умовах стаціонару. За словами Володимира Васильовича, шприцевий насос застосовується для надточного введення мікродоз препаратів, коли неможливо розведення препарату і при тривалому вливанні ліків (у разі епідуральної анестезії, при хіміотерапії та інших процедурах). Він допомагає уникнути багатьох проколів, знизити біль при введені медикаментів, забезпечує кращий терапевтичний ефект.

“Шприцевий насос ми встановимо в реанімаційному відділенні, де він полегшить процес лікування пацієнтів і, найголовніше, допоможе їм уникати болю, – зазначив Володимир Горох. – Дякую АТ “Сумиобленерго” та особисто Голові Правління енергокомпанії Ігорю Дирбавці за те, що відгукнулися на наше звернення та бажаю доброго здоров’я працівникам  Товариства й усім українцям!”.

Нагадаємо, в квітні АТ “Сумиобленерго” надало допомогу Сумському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення, а також передало Штепівському навчально-реабілітаційному центру антисептичні засоби для прибирання, дезінфекції рук і маски для дітей і персоналу.

На фото (зліва направо): Сергій Шашков (директор з забезпечення діяльності АТ “Сумиобленерго”), Микола Деркач (директор з персоналу АТ “Сумиобленерго”), Володимир Горох (головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні), Сергій Бережний (завідувач анестезіології та реаніматології Сумської обласної клінічної лікарні).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: