метизная компания

Гуманітарну допомогу отримала Тростянецька громада від Карітас-Спес Харків

Добро разом | 09:28, 18.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Автомобіль від релігійної благодійної місії Карітас-Спес Харків з дитячим харчуванням, гігієнічними засобами, одягом, продовольчими наборами та іншими вкрай необхідними речами прибув до Тростянця.

Карітас-Спес Україна – Релігійна Місія Римсько-Католицької Церкви в Україні. Ця організація а за допомогою своєї діяльності сприяє боротьбі з бідністю і встановленню справедливих соціальних систем, просуваючи християнське милосердя. Релігійна Місія Карітас-Спес є однією з 48 членів Федерації Карітас Європа та членом Карітас Інтернаціоналіс, глобальної конфедерації, яка об’єднує 162 католицькі організації з розвитку, допомоги в надзвичайних ситуаціях та соціального служіння. Прибув до Тростянця і його директор отець Войцех Стасевич.

«Сьогодні ми вперше прибули до Тростянця з гуманітарною допомогою. Ми почули про скрутне становище, у якому й досі перебуває Тростянецька громада після деокупації, тож вирішили допомогти жителям, – розповів пан Стасевич, – Ми обговорили нашу подальшу співпрацю, почули про потреби для відновлення громади, тому продовжимо співпрацю з Тростянцем. Зокрема, найближчим часом плануємо поставити партію буржуйок для тростянчан, у яких зруйноване житло”.

“Сьогодні ми отримали першу партію гуманітарної допомоги для тростянчан від благодійної місії Карітас-Спес Харків, – подякувала благодійникам секретар міської ради Наталія Ковальова – Від імені всіх жителів громади висловлюю щиру вдячність пану Войцеху й всім працівникам Карітас-Спес Харків!»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: