метизная компания

Сумщина у ТОП-5 лідерів за результатами Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

Добро разом | 10:41, 1.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Акція проходила з 1 по 30 квітня 2019 року. За цей час Сумська область зібрала майже 501 тисячу гривень.

Цьогорічна акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!» тому зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для діагностики коливань артеріального тиску та спостереження за станом пацієнтів під час лікування в стаціонарі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема монітору артеріального тиску «АВРМ-05» (комплект), монітору пацієнта.

Необхідність підтримки саме кардіологічного відділення обласної дитячої лікарні зумовлена тим, що це відділення є основним центром з діагностики та лікуванню кардіоваскулярної патології у дітей, а також відбору пацієнтів на хірургічну корекцію вад серцево-судинної системи та порушень серцевого ритму до кардіохірургічних центрів. У середньому 50 дітей області з вродженими вадами серця оперують щорічно. А кількість дитячих кардіоревматологів в області обмежена. Вони наразі є лише в Сумах, Ромнах, Конотопі, Охтирці Шостці.

Довідково: За результатами ХІV всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрано 5 494 449, 24 гривень. Це рекордна сума за всі роки проведення акції, що перевершила торішній результат більше ніж на півтора мільйона гривень.

Офіційні підсумки акції «Серце до серця 2019» можна знайти за посиланням.

Нагадаємо,  “Благодійність замість квітів”: у Глухові для хворого учня зібрали 17 тисяч

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: