метизная компания

Сумські поліцейські стали донорами крові

Добро разом | 18:31, 12.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні працівники Сумського районного управління поліції завітали до Сумського обласного центру служби крові та долучилися до безоплатної здачі крові та її компонентів для бійців ЗСУ, а також для тих, хто її в першу чергу потребує.

Кров та її продукти є найважливішим ресурсом, що дозволяє ефективно надавати пацієнтам, яким проводяться складні медичні та хірургічні процедури, жертвам травм, аварій, стихійних лих та нещасних випадків. Сьогодні, під час воєнних дій, тема донорства є дуже актуальною, як для врятування життя військових, так і мирного населення країни.

Щоб безпечна кров була доступна кожному, хто її потребує, необхідно мати достатню кількість донорів, які готові добровільно, безоплатно і регулярно здавати кров.

Поліцейські вважають, що рятувати життя людей можна не лише виконуючи свій професійний обов’язок. Здача крові заради доброї справи – можливість надати реальну допомогу людині, яка цього потребує.

Саме з цією метою, після проходження необхідного медичного обстеження та отримання дозволу, правоохоронці безкоштовно здали кров та її компоненти крові.

Кожен із поліцейських, хто прийшов сьогодні, щиро переконаний в тому, що його кров у потрібну хвилину може врятувати чиєсь життя.

Своїм вчинком працівники поліції закликають усіх небайдужих громадян долучитися до справи донорства, а самі й надалі планують безкоштовно здавати кров.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: