СумБуд
метизная компания

Сумські студенти зробили подарунки маленьким пацієнтам відділення гематології

Добро разом | 20:24, 19.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

У час, коли пандемія коронавірусу цілком поглинула увагу всього світу, залишаються ті, хто потребував і потребує уваги та об’єднаної допомоги кожного з нас. Перш за все, це діти, а особливо діти, які борються з важкими захворюваннями, – інформує сайт СНАУ.

Так, у відділенні гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні перебувають маленькі пацієнти, які окрім вартісного лікування потребують уваги, спілкування і розвитку, адже їхнє лікування триває не один тиждень і у цей час вони, по суті, замкнені в своїх палатах.

Щоб допомогти дітлахам творчо розвиватися навіть під час лікування та отримувати позитивні емоції (а вони, без сумніву, потрібні для скорішого одужання) відділ з організації виховної роботи зі студентами Сумського НАУ за фінансової підтримки небайдужих студентів та співробітників організував акцію на підтримку таких діток. На зібрані кошти були придбані товари для дитячої творчості, які були передані у гематологічне відділення лікарні.

Сподіваємось, що такі невеличкі подарунки порадували малечу та допоможуть їм скоріше видужати та мати щасливе дитинство, забувши про хвороби.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: