МЦ «Романтика» запрошує сумську молодь на Тиждень квестів
Поділитися в
Копіювати посилання

МЦ «Романтика» спільно проводитиме наступного тижня безоплатні шуканки для молоді.
Квести відбуватимуться з 21 по 25 жовтня о 17:00.
Для участі необхідно зібрати команду з чотирьох людей (вік – від 14 до 35 років) та зареєструвати її, обравши один із трьох запропонованих сценаріїв.
«Якщо ви ще не знайомі з таким видом дозвілля як квест-кімнати, то це – чудова нагода спробувати щось нове, а якщо ви вже досвідчені гравці – то це ще одна можливість перевірити свої вміння. Кількість місць – обмежена, лише п’ять команд, тому не зволікайте й реєструйтеся», – закликають організатори.
Дату проведення квесту організатори оберуть для учасників випадковим чином.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!