метизная компания

П’ять постраждалих внаслідок ДТП у Сумському районі: поліція розслідує обставини події

ДТП | 13:30, 23.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Повідомлення про автопригоду з потерпілим надійшло на лінію 102 вчора, близько 14:00 години. Для з’ясування обставин події на місце негайно виїхали працівники групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група.

Як встановили правоохоронці, зіткнення між автомобілем «Renault Duster» та вантажівкою «DAF» з напівпричепом сталось на одному із перехресть с. Вири Сумського району. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждав водій легковика та чотири його пасажири, серед яких п’ятирічна дитина. Усіх травмованих було госпіталізовано до лікарні для надання медичної допомоги.

Поліцейські тимчасово затримали транспортні засоби та помістили їх на штрафний майданчик.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: