У Шостці маршрутка збила пішохода
ДТП | 09:14, 29.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

28 листопада біля школи № 9 у Шостці сталася дорожньо-транспортна пригода.
Як повідомили у Шосткинському районному управлінні поліції, попередньо правоохоронці встановили: водій автомобіля РУТА, що працює в режимі маршрутного таксі, здійснив наїзд на пішохода. Останнього було госпіталізовано до Центральної районної лікарні.
Наразі у поліції вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження, пише Шостка.інфо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!